| Adina_9029 a întrebat:

Va place stilul emo?

13 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Da, dacă ne referim la muzica, stilul de îmbrăcat, frezele şi stilul acestor persoane în general. Îmi place, mai puţin partea cu sinucisul, tăiatul venelor etc.

| Enma a răspuns:

Stilul da! personajele insangerate nuh laughing

| Mayyyyyy a răspuns:

Parerea mea este ca asa se distrug copii in ziua de azi:la multi va place:parul lor,cum se machiaza,Imbracamintea,Muzica pe care o asculta, dar nu va place cand se taie, cand consuma droguri (fac tot felul de lucruri).Dar cineva s-a gandit ca lor le place cel mai mult sa se distruga, lor li se pare ca fac bine! in loc sa-i apreciem pentru cea ce sunt (emo)ar trebuie sa-i ajutam! Si sa le dovedim ca arata mai bine fiind normali! Dar nu am nimic cu cei carora le place stilul emo si care sunt emo! E viata lor!

| Lace a răspuns:

Mie una nu imi place acest stil.

| kittykat a răspuns:

Da imi place stilul emo.nu st emo insa imi pl sa ma imbrac asa ca ei happyhappyhappyhappy... love strucklove strucklove struck imi plk si coafiurile insa nu`mi plk partea cu taiatul venelor sau sinuciderea x_x... in rest e ok big grinbig grinbig grin

| Kyky a răspuns:

Mie personal, nu. Totusi, n-am nimic cu aceia carora le place. happy

| MilyHarunto a răspuns:

Da!
Imi place cel mai mult parul lor!

| miiky973 a răspuns:

Da,e coolhappy

| IubesteEa a răspuns:

Da e misto stilul emoo:X funda?

| continutfragil a răspuns:

Mie personal nu imi place. Dar asta e doar parerea mea si fiecare face ce vrea, se imbraca cum vrea etc. Nu am nimic cu oameniihee hee

| ilenutzza a răspuns:

Da il ador :*

| nico6 a răspuns:

Da

| croncH a răspuns:

Sincer intr-o perioada ma imbrakam mai emo.da' am renuntat ca la prietena mea nu'i placeawinkingbig grininfine...da imi place stilul emo