| ElaMusic a întrebat:

Va rog ajutati-ma am un laptop de la acer este micut fara cd-rom si este in limba italiana. l-am primit cadou si nu pot sa ii schimb limba in engleza sau chiar romana.am incercat de la setari (control panel) dar nu merge.mentionez ca am windows xp instalat pe el. ajutati-ma va rog.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Descarca acest language pack, e incarcat de mine:

http://fisierulmeu.ro/41B1LRBIPM9W/Windows-XP-Romanian-rar.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu language pack
pentru ca windowsul este setat in italianta

incearca sa il reformatezi cu windows xp profesional service pack 2 din 2002 versiunea 32 bit

language pack-ul nu va merge sigur pentru ca windowsul este setat
si la unele erori o sa iti apara o porcarie de scris no sa intelegi nimica