| fytzoasa49 a întrebat:

Va rog ajutati-ma m-am indragostit de fratele meu intr-o seara cand a trebuit sa plece in Belgia l-am sarutat el nu a mai zis nimic
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Tare! nu ca eu nu-s normala dar fi atenta daca iti place chiar asa mult de el poti sa te abtii incat sal ti decat in brate? ca o sora iubitoare nuh iubita lui sad off si nu incerca sa nu mai vb cu el si chestii pentru ca s-ar putea sa fii facut asta pentru ca nu vroiai sa plece si ti mult la el :9

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Si totusi ar fi o chestie sa vb cu el si sa-ti ceri scuze doar ca sa vezi daca la deranjat mult asta dar nu cred din ce spui tu...si el o tine mult la tine da nu largitzi nota ca nu e posibil asta

| saymoon a răspuns:

Ti ai sarutat fratele? Pe gura? Te ai indragostit de fratitu? Oau nu pot sa cred.Ca tot zicea unul, Romania tuturor posibilitatilor.Am ramas complet uimita. Fara cuvinte.

| N3rvos a răspuns:

Wow dificila situatie parerea mea este sa pastrezi distana sa nu il mai vezi o perioada si sa incerci sa iti faci o alta relatie, ceea ce ai spus tu aici este si imoral si ilegal, deci trebuie sa rezolvi cat mai repede problema...

| Maddylicius a răspuns:

De fratele thaw...fratele thaw p bune?big grinthinking