| M3ntosana a întrebat:

Va rog ajutati-ma, sa o luam cu inceputul, bag pe cineva in lista d mess si mi-a trimite direct la ignore... dc?thinkingwaiting nu pot sa inteleg motivul, la inceput imi spune sa ast: "Please wait while the contact id add to your Messenger List", dupa imi spune asta:"Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later."Am incercat d mai multe ori sa bag pe cineva si nu merge straight face Dc imi spune asasad...mentionez ca nu as vrea sa imi fac alt id big grin Care ar fi motivulthinking

3 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

waiting asa a facut si la id meu laughing
fite
tin sa mentionez ca nu stiu ce sa intampla...
asa imi facea si mie incercam sa bag un id in lista si nu mergea... dupa o luna ce mi-am schimbat windows-ul... a mers laughing

| Avril:x a răspuns:

Pai...
Dezinstaleazza-ti Messu
Si pe urma ia-l iar de pe un sitesmug
Cred ca va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand aflati sa ma anuntati