| RockStar a întrebat:

Va rog ajutati`ma si pe mine sad...
Cum sa fac sa ma impac cu al meu:-

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiii este vina lui! Eu cred ca ar trebui sa renunte la aia!
Numai bine!

April
| April a răspuns:

Fetita draga,linisteste-te si treci peste intamplarea asta; impaca-te cu el,spune-i exact ce simti,ce nu ti-a convenit in purtarea lui; lamuriti impreuna lucrurile, afla motivele care l-au facut sa se poarte sastfel si reluati-va relatia, daca constati ca supararea ta a fost o copilarie.Intr-o relatie comunicarea e foarte importanta; s-ar putea ca el sa nici sa fi inteles de ce esti suparata.Lamureste lucrurile si procedeaza in consecinta, Numai bine.

| Rafaela_5154 a răspuns:

Buna.
Pai eu cred ca ar trebui sa vorbeti cu el si sa ii explici ce te-a deranjat la el si la comportamentul lui...si asa poate o sa intelega ce te-a deranjat si asa o sa va impacati.
Comunicare este cea mai importanta intr-o relatie.winking:*
Sper ca te-am ajutat.:*