| TonyScope a întrebat:

FUNDA! Va impor TPU ajutati-ma! am dato rau in bara cu o fata care avea incredere in mine ...si eu nu sad va rog cum s-o impac?

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Era mai usor sa spui ce anume ai facut. Caci daca cumva ai inselat-o, atunci nu exista o cale de intoarcere, trebuia sa te gandesti la consecinte si la ea mai intai, ca ai putea s-o ranesti si ea nu s-ar mai intoarce la tine niciodata! Dar daca a fost o alta problema, atuncea cere-i scuze sincer, impac-o si fa-ti un plan suuuper frumos de valentine's day, daca o faci sa se simta speciala i nziua aia, atuncea te-ai scos si ea se va intoarce la tine mai mult ca sigur!

| newperson4him a răspuns:

Pai orocum toti o dati in bara, but.macar daca dadeai cateva detalii poate te putea ajuta cineva. Fa`o sa vada ca esti constient de prostia ta.ai rabdare cu ea si fii langa ea, pentru a vedea ca iti pare rau cu adevarat si sa aiba din nou incredere in tine.

| Raluucaa1229 a răspuns:

Daca spuneai ce ai facut cred ca ne era mai usor sa te ajutamstraight face.tot ce am inteles e ca trebuie sa o impaci.ok! cere-i scuze si poti fi sincera de data aceasta spunandu-i ca nu ai vazut a fi o persoana de incredere dar te-ai insealt.happy bafta

| TonyScope explică:

Ok problema e ca eu am crezut ca ea ma inseala va e mai usor? ce sa fac?