| HighByTheBeach a întrebat:

Eu trebuie sa scriu un referat pentru prima oara. Si nu stiu daca trebuie sa scriu cu mana sau sa scot la printer. Va rog!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Dar atunci când profesorul tău ți-a dat de făcut referatul nu a menționat cum trebuie să procedezi? Depinde și la ce trebuie să faci referat! Dacă e o povestire lungă, fă cu ajutorul calculatorului, dar dacă e una scurtă, cu ajutorul scrisului de mână.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Scrie cu mâna.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daca nu mai ai posibilitatea de a o intreba pe profesoara, scrie-l totusi de mana si asa va aprecia si faptul ca te-ai chinuit sa il scrii. Unele profesoare sunt de acord sa fie scoase la imprimanta, altele nu. Suna-ti un coleg/a sau daca nu...eu te-as sfatui sa il faci de mana totusi.
Succes!

| Catystar a răspuns:

Mai bine fal de mina