| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent aseara stateam cu telefonul pe ureche si am adormit si cand am primit mesaj de la iubitul meu m-am trezit si cand am vazut ce scria in mesaj am ramas uimita. Eu cu cateva minute inainte i-as fi trimis Nu pot acum. Vorbim mai tarziu? Si de fapt nu i-am trimis eu mesajul acela chiar nu stiu ce s-a intamplat cu telefonul va rog sa ma ajutati m-am despartit de prietenul meu din cauza asta funda funda funda

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste personal cu el despre asta.

| VadTot a răspuns:

Probabil tu i l ai trimis dar nu ti mai aduci aminte!
Spune i cum au stat lucrurile si daca te iubeste cu adevarat asta nu i un motiv sa te parasesca. probabil el abia astepta sa gresti cu ceva pentru a te parasii...sad