| dididedediu a întrebat:

Aseara i-am zis la prietenul meu ca poate elsta cu fete si se distreaza si eu plang, si s-a enervat si mi-a inchis, si eu i-am trimis mesaj ca nici daca suna 4 ore nu-i raspund la telefon, si mi-am pus telefonul la incarcat si am adormit, apoi m-am trezit la ora 2 3 ca am visat urat si mi-am luat telefonul si am vazut 70 de apeluri pierdute (era telefonul pe silentios)si cand am sunat era casuta vocala,am crezut ca mor cand am vazut,am gresit,nu am stiut ca era pe silentios in mesaj numai asa i-am scris,am fost foarte obosita siam adormitcryingsi mi-a lasat mesaj vocal ca cica ca vaaisamar ca eu nici nu sunt acasa ca eu stau cu baieti, si cica ca merge la discoteca si sa-l las in pacecryingcryingcryingcryingcryingce sa fac, eu numai potcrying

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loreddana a răspuns:

70 de apeluri? 70?!

| dididedediu explică:

Nu am zis ca l-am prins eu cu fete ca toata ziua vorbim la telefon, numai asa i-am zis si el s-a suparat pentru ca nu am incredere in el, dar oricum ne-am impacat

| fetelerebele a răspuns:

Cereti scuze si spune-i ca vreti sa va intalniti sa vb si daca nu vrea sapunei ca nu poti trai nici macar o zi fara el si incepe sa plangi si el va suferi sa va veti inpaca sucesss

| LittleEndian a răspuns:

TU chiar nu ai incredere in el sau vroiai sa te convingi ca ti-e fidel si te iubeste? Oricum, cred ca 70 de apeluri sunt o dovada destul de concreta ca tine la tine. Acum, cred ca e timpul sa revii la realitate sa sa nu te mai joci cu sentimentele iubitului tau. Suna-l de 100 de ori daca e nevoie, dar impacati-va. Si NU mai face de-astea, caci o sa stici tot ce putea fi frumos si cand o sa regreti va fi prea tarziu. Acum inca nu e totul pierdut. Ai grija!winking

| xcamyx a răspuns:

WAW 70 de apeluri... vorbeste cu el cat mai repede pentru ca te iubeste!

| loveles a răspuns:

Cerei scuze cat mai repede pana ce ii chiar prea tarziu