| deeutzaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau sa imi fac inca o gaura in ureche...si vreau sa mi-o fac singura...stie careva cum pot sa mi-o fac si sa doara cat mai putin? daca stiti plzzzz ajutati-ma. dau fundita pentru cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| HeyScandura a răspuns:

Eu am 4 gauri in ureche din care 3 facute acasa cu ac si cercel medicinal.
Fierbi acul si cercelul medicinal, apoi dai cu spirt si bagi acul...in timp ce scoti acul bagi si cercelul medicinal usor usor, apoi s-ar putea sa ai urechea umflata cateva zile, dar trece... mie mi-a zis tipa de la salon sa dau cu crema de galbenele seara inainte sa ma culc si sa nu pun mana murdara pe el etc.
Nu am dat cu crema, dar s-a vindecat si e destul de okhappydupa 3 saptamani a zis ca pot sa inlocuiesc cercelul, ca in timpul asta se vindeca ranahappy
Sper ca te-am ajutattongue

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. am 6 cercei pe stanga si 5 pe dreapta. te sfatuiesc sa nu-ti faci cu acul.doare foarte tare si risti sa se infecteaze. poti sa-ti faci cu un cercel...de argint(pentru ca cele de plastic se pot indoii si se vor rupe). Nu da cu spirt! Mai degraba da cu ceai de musetel.(cu spirt am dat eu si mi sa infectat toate urechea). Ce pot sa-ti spun...bafta si durere cat mai mica. Fundita?batting eyelashes

| Cherry56 a răspuns:

Nu te sfatuiesc, am prietene care si-au facut si ba le-au facut prea sus ba prea intr-o parte.gandestete ca daca faci o gaura pe urma aceasta nu se mai vindeca complet iar semnele se vad destul de urat ca sa nu mai zic ca te poti infecta thinking du-te la un salon specializat (am inteles ca nici nu doare prea tare pentru ca ti-l fac cu pistol si te costa si pana in 15 ron)

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Singura? asta e o intrebare sinucigasha du-te la cei care fac gauri in urechi nu fa u singura poti sa te imbolnavesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci undeva special