| Naomi16 a întrebat:

Hei TPU va rog ajutor. deci acum ceva timp faceam curat prin calculator, pe la remove pe acolo si din greseala am sters o chestie care incepea cu R si era system audio sau ceva in genu si acum nu se mai aude nimic.cum se cheama ca sa o reinstalez?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil realtek si este driverul pentru placa audio. Baga CD-ul de drivere cu care ai primit computerul si si reinstaleaza placa audio. Daca nu te descurci cheama pe cineva care se pricepe. Nu e treaba complicata si dureaza 2 minute.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere!