| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sunetul la calculator.Am dat pe Control panel pentru a sterge un fisier. dar din greseala am sters ceva cu sunetul.si nu se mai aude deloc! Oare pot sa il reinstalez.Mai am niste CD-uri si adicabig grinrives & Utilities, Installation CD(scientific Atlanta-dar nu cred ca e bun la ceva CD-ul asta)ASUS graphic card multi-language manual, ASUS VGA driver, Nero D055 Express 6.3.1.18F

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Dezintaleaza definitiv driverul audio pe care il ai acum si pe urma instaleaza driverul audio pe care l-ai instalat prima oara din nou.

| myhay144 a răspuns:

Da merge cauta pe cd-uri ceva in genu:sound drive, sound max, ceva in genu si instaleaza din nou si o sa mearga big grin