| sandumirel98 a întrebat:

Vă rog, am nevoie de răspuns urgent, îmi puteți da niște idei noi pentru momente la Miss Crăciunița sau Balul Bobocilor.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce stii sa faci. Daca stii sa canti alege-ti o melodie si incearca sa-ti iei un cuplu de dans care sa formeze o pereche frumoasa si sa faca un fel de poveste a melodiei pe care o canti.
Daca vrei sa dansezi, incearca sa faci un mix de melodii in asa fel incat sa creezi o poveste.