| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Va rog am nevoie de statusuri doar despre prietenie
mersi happy

Răspuns Câştigător
| adrianaloveyouf a răspuns:

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

Nu am nevoie de prieteni falsi, detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

º"Din 10 prieteni, 5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º

Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treaca,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca."

Prietenii pe care`i am acum p lnga mine, m`ajuta, ma indruma s fac doar lucruri bune.Nu i`as lasa, nu i`as schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic

• Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa?•

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate, ci te ajuta chiar in toate.

Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

• N`am averi. am doar prieteni. Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna! •

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesc"

Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

ai habar oare,mai precis,te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare? ºAi habar oare, mai precis, te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°

funda?