| AnnexDisaster a întrebat:

Va rog am si eu o intrebare... ma descur foarte bine cu limbile straine, si ma gandeam sa ma fac traducator. Problema este ca nu prea se face pe aici cine stie ce si am nevoie de o meserie care sa implice limbile straine, help?

1 răspuns:
| IuliaIulia32 a răspuns:

Te poti face profesor de limbi straine. Gen, eu fac franceza, engleza, germana si spaniola cu acelasi profesor, apropo, eu sunt la liceul de limbi straine in Timisoara. Funda?