| ManeStefane a întrebat:

Hei,o intrebare adresata fetelor, cum vedeti un baiat de 17 ani cu inaltimea de 1.88?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Arata-ne fata, dude

| ManeStefane explică (pentru whatevernvm):

Iti dau "indicii" par saten, ochi versi..gropite.Atat laughing

| Adry05 a răspuns:

Inalt, ca pe orice alta fiinta umana, cum sa-l vedem? laughing In anul 2016 inca se mai judeca inaltimea? In special oamenii inalti?

| ManeStefane explică (pentru Adry05):

Mie nu mi se pare inalt laughing) As fi vrut un 1.90...

| Adry05 a răspuns (pentru ManeStefane):

Fata de 1, 63 al meu esti gigantic. laughing

| scully a răspuns:

Îl văd în sus. laughing Mi se pare că ești suficient de înalt pentru 17 ani, mai ales că e posibil să mai crești cam 1-2 cm.

| deeeaqq a răspuns:

M-aş uita în sus să-l văd.

| writtennnns72 a răspuns:

Înaltlaughing.
La 17 ani chiar e foarte bine că ai 1, 88, mie una îmi plac băieţii înalţi, eşti foarte ok.