| Niceman1000 a întrebat:

Va rog ce scuze credeti ca sunt bune pentru ca am fost prins aseara cand stateam pe telefon in timp ce trebuia sa dorm? Va rog tratati cu Seriozitate am parinti foarte exigenti.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un simplu "va rog sa ma iertati" ar fi mai frumos si posibil sa fii iertat, dar daca continui cu minciuna, atunci s-ar putea sa te lase fara telefon.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai insomnie si cel mai bun lucru era sa stai pe telefon.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Le poti spune ca avea legatura cu scoala.

| Purec a răspuns:

Spune ca tocmai ce sunase telefonul si te-a trezit si tu voiai sa il inchizi sa nu te mai deranjeze :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevărul...te face liber. Ce vârstă ai?