| Anonima209437 a întrebat:

maine este un fel de petrecere la scoala happy baiatul pe care il plac merge si el .....ne intelegem super! stam mult impreuna. sa ma bag in seama cu el sau nu? stiu, stiu este o intrebare stupida dar chiar am nevoie de ajutor! sad

Răspuns Câştigător
| Criinna123a a răspuns:

Daa! Clar! Dacă vă înțelegeți nu este niciun fel de problemă scumpa mea! :* Eu la 15-16 ani eram moartă după un tip, și am vorbit mult cu el, și observam că el nu prea-mi mai vorbește și l-am întrebat ce are. Și el mi-a zis că de fapt mă place, și îi e frică să nu zică ceva greșit. :X A fost un moment excelent!

4 răspunsuri:
| oanaionella a răspuns:

Eu as spune sa profiti de ocazie si sa vorbesti cu el! nu se stie cum poate incepe o poveste frumoasa intre voi 2.profita acum de situatie daca mai astepti s.ar putea sa fie prea tarziu.:*:* funda?

| Anonima209437 explică:

Buna