| brutmunt a întrebat:

Va rog dati-mi si mie un like la poza asta va rog din tot sufletu va dau linkul http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| Simmi a răspuns:

Ti-am dat si am mai rugat pe cineva. Fundita? :*

| brutmunt explică (pentru Simmi):

Iti dau daca mai spui si la alti prieteni ok?

3 răspunsuri:
| blackbuttefly a răspuns:

Aoleu ce prosti pe lumea asta! Vii pe TPU ca sa cersesti poze? De cand se practica acest lucru? Du-te fetito si joacate si nu mai cersi like.uri! Pot sa te numesc cersetoare nu? Am tot dreptul.Hai duteee si s*gi! te.am pupat JAVRO!

| Vîjan_Mihai_1999 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php da-ti si mie like la poza asa si urmatoarea si ca dau fundita + like pe fb