| Kayle a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma... Am cumarat o camera web cu microfon incorporat si microfonul nu merge adica eu aud prin casti dar persoana cu care vorbesc nu ma aude... ce poate fi... ar trebui instalat un driver nou? Heelp pls!

Răspuns Câştigător
| Dianaaa1997 a răspuns:

Am si eu una cu microfon incoporat si am avut aceeasi dilema. Trebuie sa stai aproape de ea cand vorbesti.
sper ca asta era problema :*

2 răspunsuri:
| HeloKity a răspuns:

Buna,eu cred ca persoana cu care vorbesti nu are microfonwinking

| MiNiMaL_4906 a răspuns:

Daca vorbesi pe messenger trebuie sa ai setarile facute :intri pe messenger si sus in dreapta apesi pe butonul Messsenger=>Preferences=>Video and Voice=>Microphone si bifezi Microsoft Lifecam(sau cum se numeste la tine)winking