| anna19g a întrebat:

Va rog frumos daca se poate, vreau sa ma angajez la un studio de videochat unde lucreaza cu un site care cica da salariul fix si procent. Ce site-uri de videochat stiti sa dea salariu fix/luna? Dau funda. Ms mult.

2 răspunsuri:
| videochatonlinero a răspuns:

Buna, Discutam pe Y! M ID: videochatonlinero@yahoo.com mult mai multe, te voi ajuta cu absolut orice informatie ai nevoie si ai tot sprijinul meu pe toata durata cat vei face videochat. La domiciliu, Discretie 100%, Castiguri de 1000 Euro in prima luna, pana la 3000 euro. Discutam pe ID: videochatonlinero

| Alee90 a răspuns:

Studio'urile care te fura, dau salariu fixwinking