| Yo98 a întrebat:

Va rog frumos sa imi propuneti niste subiecte de discutie cu profesorul de religie intr-o ora.

2 răspunsuri:
| rozuleculoareamea a răspuns:

Mantuirea sufletului, evolutie, ateism, Biblie, pacate capitale, credinta si despre diferite orientari religioase. Sunt de ajuns pentru o ora? laughing

| marian0893 a răspuns:

De ex ce parere are despre: avort, reincarnare, banii de ii cer anumiti preoti pentru anumite servicii bisericesti, ce parerea are despre cei care frecventeaza alte biserici decat cele ortodoxe etc