| BgDc a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti care este tariful de la Orange pentru convorbirile cu alte retele nationale. Am vorbit astazi in jur de 70 de minute in alta retea si imi arata ca am facut cost 30 de euro. Cum se poate? Nu am intrat pe internet sau altundeva. Ce pot sa fac sa vad de ce am atata cost?

1 răspuns:
| GoguSteriade a răspuns:

La planul tarifar standard costa 0.23 EUR / minut apelul in retele nationale. Vezi aici ce ti se potriveste: http://www.orange.ro/prepay/callplans-ro.html#standard

Scoate un desfasurator pe factura atunci cand va trebui sa o platesti si afla ce a cauzat costul asta.