| OannaAlee a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Dau funda pentru primul raspuns corect. Am auzit si eu o melodie si nu stiu decat inceputul. Suna ceva de genul " Ohh yooou. " si zice de mai multe ori. iar apoi zice " I still love you, my heart ". O stiti? Va rog. [ scuzati categoria ]

8 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Krys Ivory - Heart beat?

| Smilee4Mee a răspuns:

Celia- is it love?

Broken angel arash ft. helena?
:*

| OannaAlee explică (pentru Smilee4Mee):

Nu crying. zice la inceput "oh yoooou " adica asa inteleg eu si apoi inca ceva care nu inteleg. e cantata de o femeie si un barbat. si apoi zice " i still love you, my heart ". am auzit-o o singura data si nici atunci pe toata. si nu stiu cine o canta crying

| OannaAlee explică (pentru Smilee4Mee):

Am gasit melodia love struck. ZaBaVa feat Jonnessey Aner - You

| Smilee4Mee a răspuns (pentru OannaAlee):

He hehee hee In sfarsit:*