| andra4u a întrebat:

Astazi diriginta m-a mutat cu cel mai bataus si prost baiat din cls.colegul cu care stateam inainte era super, perfect! dar vorbeam in ora! si nu stiu cum sa fac sa ma mute! nimeni nu suporta acel baiat! eu as vrea sa ma puna tot cu cel cu care stateam inainte dar nu cred ca am sanse! ce sa fac sa ma mute cu alticneva! help me!

Răspuns Câştigător
| soare a răspuns:

Zii ca te deranjeaza la ore ca nu poti fi atent din cuza lui

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii cum este: greselile se platesc. Acum taci si inghite, ispaseste-ti pedeapsa si dupa cateva luni, timp in care nu vei mai deranja orele si iti vei imbunatati performantele scolare, vei putea solicita sa te mute cu altcineva. Dar trebuie sa demonstrezi ca meriti. Eu predau la studenti si vreau sa-ti spun ca este groaznic de deranjant ca doi sa-ti vorbeasca in sala. Este suparator si pentru colegi si pentru profesor si denota o completa lipsa de respect fata de acestia. Atata timp cat tu nu iti respecti colegii si profesorii, nu poti cere sa fii respectata. Vei fi, daca vei demonstra ca meriti, ca ai invatat sa-i respecti si sa nu mai deranjezi orele.

| clauss a răspuns:

Probabil ai calcat pe bec si asa a inteles ea sa te pedepseasca, roag o frumos si spune-i ca iti pare rau dar nu te poti concentra la ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te mute inapoi cu care ai stat inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajuti si pe mine