| GossipGirl_4706 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un "monolog adresat"? Profu cand il citeste sa ii vina in minte ca e monolog adresat (asa a zis)
Va rog, am facut monolog interior si nu mai stiu ce, dar trebuie si "adresat" si chiar nu am nici o idee.

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Monolugul adresat trebuie sa fie ceva la care te gandesti si sa refere la cineva...Adk sper exemplu: "Of, de-ai fi tu aici/ Cu tine as putea sa agat gagici" :p succes banuiesc ca esti a-8a...