| Sclipiciosu a întrebat:

Va rog HELP! Am un PC aiurea. Nu stiu ce are cand intru se restarteaza dar nu din prima, prima data il porneam se restarta de 3 ori consecutiv dupa dupa 10 minute si nu se mai restarta acum din 5 in 5 minute. Am re-instalat Windowsu si tot nu merge. Am umblat prin Control Panel si am gasit la System o chestie cica `Automatycli Restart` si era bifata am de bifato si nu s-a restartat o ora.Deci acum e aiurea din 5 in 5 minute crying help me.(mentionez ca am facut aia cu bifatu inapoi si debifatu si tot asa e) VA ROG! Funda si De Tote happy

1 răspuns:
| Alcineva a răspuns:

Astea nu-s de noi cheama un specialist ceva eu asa am facut...