| Paduret_Alexandru_Nicusor_1982 a întrebat:

Salut TPU
am un laptop Acer aspire 5750G, si am urmatoarea problema.
Inainte sa i instalez wind 7 dupa ce l porneam mi se tot restarta de 4 5 ori pana pornea.
I am instalat wind si acum dupa ce mi apare mesajul cu finalizarea instalarii (preparing your desktop), mi se restarteaza intruna, apare logo de la Acer si se restarteaza la infinit.
Ce problema credeti ca are?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Când l-ai curăţat ultima dată de praf în interior? Dacă veci atunci ar fi bine s-o faci.DAR nu tu ci în service.Nu face şi tu ca românu cu spray-uri sau aspiratoare.Cu aşa ceva o să ţi-l strici.Succes

| Paduret_Alexandru_Nicusor_1982 explică (pentru DeyCj):

M am gandit si la problema asta, merci mult, o sa l duc la aerisit