| Pitica_3139 a întrebat:

Va rooog frumos ajutati-ma.As vrea sa slabesc si eu cam 5 kg...imi puteti sugera ceva? in afara de exerciti sau sa ma duc la sala caci asta o fac deja! va roog frumos.ca plec la mare si nu vreau sa arat oribil in costum de baiesadsadsad dau funda la cel care imi da cele mai multe sfaturi. Da sa si mearga si sa fie rapid!

Răspuns Câştigător
| dasda a răspuns:

Pai.Incearca sa faci ff mult sport. Exerciti fizice, alearga.Bea sucuri naturale, fara dulciuri, nu manca cu paine.Nu manca dupa ora 18:00.Si consulta un medicbig grin.Stiu ca este ff import pentru noi(fetele) cum aratam in costume de baie.

Succes!

1 răspuns:
| dana_7218 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-ti detoxifiezi organismul, trebuie sa te hidratezi f bine, band 2 l de apa plata pe zi, poti sa bei si ceaiuri care te ajuta la slabit, sa nu mai mananci dupa ora 18, iar in timpul zilei sa nu mananci grasimi, fara paine, si tot ce conteaza e sa ai un psihic bun, sa crezi in ceea ce iti doresti, si ai sa reusesti. daca nu poti sa bei multe lichide, la fiecare ora incearca sa bei cate un pahar de 250ml de apa, e mai usor asa. bafta multa