| anss23 a întrebat:

Doamne fereste.:|;))http://www.trombon.ro/......ntru-elevi
Ce mai e si asta?:))Voi ce parere aveti? Chiar e adevarata chestia asta sau e doar o gluma proasta?=)):))

4 răspunsuri:
| purpleice a răspuns:

E de un an stirea deci daca era, o punea in aplicare si avand in vedere ca acum nu mai este ministru al invatamantului ecaterina andronescu, nu are cum sa o mai puna in aplicare.

| Rallu a răspuns:

Chiar ca doamne fereste, Nu stiu daca e adevara sau nu, dar bine ar fi sa fie doar gluma. Sincer cred ca incalca viata personala a fiecarul elev. Si eu st eleva la randul meu si nu as accepta sa mi se faca testul. Parerea mea e ca legea asta e o prostie. In primul rand daca un elev este constiincios si nu creeaza probleme la scoala, nu are de ce sa-l exmatriculeze doar pentru ca nu mai e virgin/a, pentru ca asta e viata personala, viata in afara scolii, si viata care ii priveste pe parinti. Parerea mea.

| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa cred, dar daca e adevarat, mi se dovedeste inca o data ca lumea a luat-o razna, din pacate.

| DUTCH a răspuns:

Nu e adevarat. e de cativa ani stirea asta :p
si eu credeam prima datalaughing)