| AndaVr a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati
Parola de la facebook am schimbat.o intr-o zi si am uitat-o, nu este asa de simplu sa o recuperez pentru ca adresa de email pe care este facut contul este dezactivata adica mai clar (id si emailu au fost sterese si nu pot sa intru pe ele) id meu este deiutza. dia96 dau

Răspuns Câştigător
| Nicolae_Olteanu_1986 a răspuns:

Daca id si parola au fost dterse dc nu incerci sa le faci din nou? asa am avut si eu imi stersesm un cont de mess si cand am avut nevoie l-am facut din nou si a mers, acum totul e sa nu fi facut altcineva id cu acel nume