| BeautyTeacher a întrebat:

Va rog raspundeti, ce au unele fete care nu s cine stie ce frumuseti de au atata succes la baieti?! funda.

4 răspunsuri:
| sirena_8750 a răspuns:

Charm si atitudine happy

| No a răspuns:

Tu trebuie doar sa fii tu insuti. Fi asa cum esti tu! Nu toti baietii sunt la fel. Unii vor fete smechere.altii vor fete serioase si contiincioase. La un moment dat, sigur vei intalni un baiat care sa te placa pentru calitatile talewinking Bafta!
P.S. nu or fi acele fete nu stiu ce frumuseti, dar baieti nu plac o fata numai dupa aspectul exterior. Important e ceea ce e in interior. happy

| HeathLedgerForever a răspuns:

Pai sunt bune la suflet. Pentru unii(doar unii rar se mai gaseste sa nu se puna aspect pe fizic) prefera fetele si stau cu fetele care chiar daca nu sunt "cine stie ce" sunt bune,au o atitudine fericita, inspira incredere, si stie sa tina un secret si pot avea multi prieteni.decat una rea care sa arate bine sa barfeasca, sa te faca de ras etc oh go on. daca as fi baiat as alege prima varianta. Funda? puppy dog eyes kiss

| Freedom_1119 a răspuns:

Frumusetea exterioara nu aduce fericirea.Principalul e cum estiin interior si inca mai trebuie sa ai si ceva noroc, ca la sincer vorbind sint si multe fete care nu-s nici ft frumoase, nici ft bune si totusi au noroc in toate...si stii dc? pentru ca stiu sa lupte pentru fericirea lor.noi suntem creatori si soarta destinului pe care il urmam nu sta decit in miinile noastre,trebuie doar sa vrei sa iti aranjezi viata ok,sa ai incredere in tine, sa speri si desigur sa muncesticeva, caci fericirea nu vine de la sinehappy Numai Bine.