| вυттєяƒℓу a întrebat:

Va rog raspundeti repede.sunt disperata.Cineva are niste poze cu mine pe facebook in care am iesit foarte urat. Am denuntat pozele dar nu i-am blocat contul. i-am trimis mesaje si am dat si spam si frauda.
Ce sa fac vreau ca pozele acelea sa dispara!
Daca ii blochez contul ceilalti ii pot vedea pozele? E blocat pentru totdeauna?
Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Eooo a răspuns:

Pai ca pozele sa dispara trebuie sa dea mai multi frauda si spam! nu doar tu! daca vrei da-mi facebookul persoanei respective si dau si eu ca am 5 conturi pe facebookbig grin