| looveee a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare : Daca o fata da mana cu un baiat este curva?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu poate fi numita niciodata curva.Curva inseamna o femeie desfranata,prostituata, tarfa. Daca o fata merge cu un baiat de mana inseamna ca sunt prieteni se plac, este un gest de tandrete si respect.Dar sa nu ne luam dupa ce spune lumea si sa ne vedem linistiti de viata noastra.

6 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

nu
Cine ti-a zis asta?

| mean a răspuns:

In nici un caz... In a da mina cu cineva nu e nimic rau.
Curve sunt prostituatele, târfă, cocotă, femeie de stradă, tearfă.

| iLOVEquestions a răspuns:

Evident ca nu!

| Nu a răspuns:

Nu, dar tu tot bou/vaca esti.

| SubsemnatuTalentatu a răspuns:

Eu nu consider asa...
Dar asa am auzit si eu ca doar curvele dau noroc cu baietiwinking

| AnaMaria233 a răspuns:

Eu nu consider ca daca dai mana cu un baiat esti curva, dar asta am auzit si eu de multe ori si mi-au zis mai multe persoane.