| Monica_7453 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati dau Funda. E adevarat ca oamenii la betie spun adevarul? unii zic ca : " depinde de om " dar cum imi dau seama?straight face daca mint sau spun adevarul.

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

In general oamenii beti sunt prosti, nu sinceri, si spun numai tampenii.Eu zic sa nu pui la suflethappy

3 răspunsuri:
| Monica_7453 explică:

Nu stiu ce sa cred. Poate daca pun altfel problema. Prietenul meu s-a imbetat. Este o fata la care i ie ciuda ca suntem impreuna si mi-a spus ca el a ziss niste chestii urate despre mine. Ea ar avea motive sa imi spuna asta.dar parca o cred. Orcium stiu ca era intr-o stare foarte prosta.nu stiu ce sa credstraight face? alte sfaturi?

| Monica_7453 explică:

Alexis, sper sa ai dreptate.

| EuTeIubesc a răspuns:

Pai ai dreptate. Oamenii beti si copii spun mereu adevarul, chiar daca vor sau nu.Dar iti dai seama daca mint sau nu dupa niste chestii:
-daca evita sa te priveasca in ochi, inseamna ca mint; dar acum, mai nou, te privesc direct in ochi, cand mint, ca sa vada cat de credibili sunt.
Iar daca nu te mint, se vor comporta lejer, cum se comporta de obicei.
Eu asa fac!