| Ramona59 a întrebat:

Hey! big hug Ii adevarat ca oamenii cand is beti spun adevarul?

16 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Pai uneori e adevarat...

| A12NDRA a răspuns:

Pai din cate stiu eu da.

Răspuns utilizator avertizat
| Nocturne0 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana cum reactioneaza
unele cand beau rad, unele plang in hohote., totul depinde de la persoana la persoana si sa nu crezi ca daca imbeti pe cineva il poti face sa spuna adevarul...singura chestie universal valabila cu bautuea cred ca e aia ca imbeti pe cineva sa faca s*x cu tine laughing

| Deealovestpu a răspuns:

Mai degraba cand esti beat prinzi tupeu si nu-ti mai pasa de ce zici asa ca spui adevarul... spre exemplu la prima mea betie l-am sunat pe baiatul de care-mi placea si i-am zis ca-l placlaughing)cu limba impleticindu-mi-se dar a inteles elhee hee.

| Kitty a răspuns:

Da, dar nu este valabil pentru toti oamenii.

| Gh0s7d4n a răspuns:

Depinde de omstraight face cei care se imbata ca mo dintr-un shot o iau razna,
ma rog...eu nici beat nici treaz nu zic adevaru

| stf a răspuns:

Da asa estehappy

| ioana7625 a răspuns:

Da este adevarat

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Oamenii beti si copiii :p

| djrobby a răspuns:

Da, este adevarat!

| AnotherGirl a răspuns:

Unu de pe strada, cand e treaz ii spune lu nevasta`sa ca o iubeste, ca e viata lui etc. si cand e beat ii trage la pumni de-i umfla fata. Acum ma intreb si eu: Oare cand a spus adevarul si cand a mintit? laughing)

Da` mai e si faza aia: - Mi-ai promis ca o sa faci cutare lucru
- Eram beat cand am spus asta?

laughing)

Totusi, tind sa cred ca atunci cand omul e sub influenta alcoolului nu mai stie ce se intampla cu el. In unele momente e nebun, iar in altele spune tot ce stie thinking Acum stiu si eu... Zic si eu din ce-am vazut happy

| AleAleAle1111 a răspuns:

laughingda.cel putin eu laughingzic adevaru

| ufo a răspuns:

Da daca vorbesti frumos cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta stiu ca, da. Can nasol asta, da e adevarat. Acum depinde daca poate un om, din munca extrema, sa se controleze cand e beat.

| fnk_6992 a răspuns:

Nu! depinde cat de bine sta omul la capitolul mentalhappy