| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Deci anul trecut cand m-am mutat la o scoala noua unei fete i placea de mine se tinea dupa mine chesti dar mie nu imi placea de ea dupa un timp a vazut ca nu o bagam in seama si se indepartat numai ca acum imi place mie de ea ce as putea sa-i zic sa o recuceresc niste idei cum as putea sa o abordez pe mess sau alte chesti! dau funda!

Răspuns Câştigător
| SpartaN1 a răspuns:

Draga Alex, ca sa o recuceresti poti sa ii faci lucruri frumoase! Daca esti intr-o clasa mai marisoara poti sa o inviti la un suc sau ceva.
Bafta! Funda!happy