| iremiaeli a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Imi doresc foarte mult sa dau la liceul militar din Campul Lung Modovenesc insa ce medie trebuie sa ai din clasa 5 pana in clasa 8 sa intri?

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Trebuie sa ai medie 7 si ceva si trebuie sa te inscrii demult, acum probabil sunt ocupate toate locurile si nu te mai poti inscrie.
Bafta!

| iremiaeli explică (pentru Ovydiw):

Dar de ce e tarziu eu de abia intru in clasa 8

| 0Denis0 a răspuns:

Dar trebuie sa treci niste probe si dupa aia un test la mate si romana ca sa reusesti sa intri.Probele sunt un test de inteligenta si de personalitate (asta e primul, il treci mergi la urmatoarea) adica traseu cu obstacole si la sfarsit alergarea de 1km. Si prin august un test la mate si romana. Si iti trebuie medie sa zicem 7 cel putin. Daca vrei mai multe detalii iti mai zic ca am incercat si eu anul asta la un liceu militar sa dau (dar fara succes am cazut).

| iremiaeli explică (pentru 0Denis0):

Dar de ce este prea tarziu nu inteleg depia intru in clasa a 8

| 0Denis0 a răspuns:

Cum adica prea tarziu?