| PsyhoWoman a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! mi-am vopsit parul cu exact culoarea pe care o vroiam, dar o parte a ramas nevopsita din neatentie in fine. daca m-am vopsit ieri si ma mai vopsesc luni seara e prea repede va afecta parul foarte rau sau ce se poate intampla?sad

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistita! SUCCES!

9 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Nu-ti pune si luni! mai bine spala-te pe cap sau nu stiu... Te decolorezi si o faci la loc! dar cu mai multa atentie!

| PsyhoWoman explică (pentru acinorev):

E mul mai grav saa-l decolorez oricum l-am revopsit pe tot si nu am ramas cheala mersi pentru nimic

| ramonika125 a răspuns:

Nu se intampla nimic, poate o sa ti se arda parul foarte putin, dar nu afecteza excesiv.

| gabby269 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar de ce vrei sa iti vopsesti parul neaparat? E diferenta vizibila de nuante? daca vrei sa fi sigura ca nu iti va afecta nici scalpul nici parul, cumpara-ti un sampon colorant(vopsea de 1 luna) si luna viitoare sa te vopsesti cu permanenta dar cu mai mare atentie.

| Eyke a răspuns:

Abuzu de vospea te va face cheala deci ai grija. spalate bine si mai aplica odata nu are nimic 2 folosiri dar ca sa fi sigura vezi si tu pe net..nu vreau o cheala sa ma urmaresca noaptea laughing

| PsyhoWoman explică (pentru Eyke):

***.

| PsyhoWoman explică (pentru Eyke):

Mars ma laughing am tot parul pe capwinking nu stiu ce cauta retardati ca voi pe TPU happy

| Pandele_Cristian_1997 a răspuns:

Depinde.Daca esti sensibila poti sa faci cancer de piele sa iti cada parul si sa ramai cheala toata viata. si De la cancer mai si mori.
Eu zic sa il lasi asa si sa te vopsesti peste 2 3 saptamani BFT!

| PsyhoWoman explică (pentru Pandele_Cristian_1997):

Ce tampit poti sa fii rolling on the floor m.am vopsit si nu am murit din [acat pentru tine happy! n.ai ce cauta tu pe TPUwinking