| lolelia a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, nu stiu cum sa ma tund, sunt fata, am 12 ani si parul de abia imi atinge umerii, sunt tunsa gherute si parul e usor ondulat. Nus tiu ce sa fac, daca sa ma tund sau sa-l las lung. Voi ce ziceti il las lung sau il tai, daca ziceti sa il tai atunci sa imi ziceti si cum. fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Hei! Lasa-l sa cresca o sa fii mult mai draguta! Areti mai feminina si daca ai parul si usor ondulat o sa arati supar bine! Lasa-ti asa lung si daca vrei sa te tunzi apoi ai din ce sa tunzi! Lasa-l sa creasca! Incepe scoala si conteaza aspectul tau!
Fundita? :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat