| JustAKiss a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent! Sunt in clasa a9a si la chimie ne-a predat profesorul orbitalii. Problema e ca eu nu am inteles cum aflu numarul de orbitali monoelectronici. Stiu ca trebuia sa fac o chestie cu niste casute, dar nici pe aia nu am inteles-o laughing. Va rog sa imi explicati. Funda.

1 răspuns:
| alexys231 a răspuns:

Mai bine ii zici profei ca nu ai inteles, te scoate la tabla si iti explica. ai sa intelegi mai bine, asa pe net. cam greu sa pricepi, daca nu ai priceput nici in clasa.