| bbyyyyyyyy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! va fi majoratul prietenului meu cel mai bun si nu stiu ce sa ii cumpar. in mod normal as da bani, dar vreau sa fie ceva mai special. gusturile nu i le cunosc asa perfect pentru ca ne cunoastem de cateva luni, un an maxim. daca va ajuta cu ceva el de ziua mea mi-a facut un portret pentru ca are talent la desen ...pe langa asta am 14 ani nu stiu ce i-ar placea unui baiat de 18 thinking

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Daca tot este majoratul lui zic sa-i cumperi o camasa de firma sau un papion dragut, ceva de care sa se foloseasca cu placere, intelegi?
Succes.

| Sociopat a răspuns:

Majorat.18 ani..se crede barbat.Ia o sticla de vin si un trabuc.

| paintedlove a răspuns:

Poti sa cumperi un album si in el sa lipesti cateva poze simbolice sau unele cu tine si cu el.Si mai poti scrie intamplari amuzante cu voi 2 sau pur si simplu proverbe sau citate despre prietenie si ce inseamna el pentru tine...

| Gagergorus a răspuns:

Daca sunteti cei mai buni prieteni atunci stii.Dar dupa cum ai scris nu il cunosti...
Parerea mea este ca ar trebui sa ii faci ceva tu singura.Nu neaparat sa desenezi. Exemple:bratari ale prieteniei, origami, arta ornamentala... Ceva care sa ii aduca aminte mereu de tine.
Un obiect facut de tine e cel mai bun lucru.