| vladutz_7059 a întrebat:

Azi eram la suc imi placea de o fata super mult si cand am iesit am trecut pe langa masa ei si i-am lasat un bilet cu id meu de mess si cateva complimente si la final am zis ca vreau sa ne cunoastem dar problema e ca sunt prea timid n-am curaj nici sa o invit la in oras da sa ii si vorbesc nu stiu ce sa fac si pe ea chiar nu vreau sa o pierd are ceva special pentru mine va rog ajutati-ma dau funda la cine are un sfat calumea si ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

Daca te baga in lista r fi dragut s-o intrebi daca vrea sa iasa acolo unde v-ati cunoscut, deoarece ochii ei erau minunati in lumina aia. si nu uita pe mess dupa ce o saluti sa te prezinti si s-o intebi cum o cheama, deoarece ai stat toata noaptea si-ai incercat sa-i ghicesti numele.

8 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Cu rusinea mori de foame...fa-ti curaj si spune-i

| MonterDoc a răspuns:

An_evil_angel97@yahoo.com. add (ca e mult de spuswinking )

| vladutz_7059 explică (pentru MonterDoc):

Ti-am bagat id ajuta-ma plz daca poti

| vladutz_7059 explică:

Ceva ma retine o team ceva nu stiu ce am si cand am dat biletu tremuram la propriu

| Anastasy a răspuns:

Daca ai putut trimite acel bilet atunci eu cred ca pentru tine ar fi floare la ureche sa o inviti in oras...

| XxAlchoolicxX a răspuns:

Pai.intai eu zic ca ar trebui s-o cunosti.iar dupa sa ii zici ca o placi.e un lucru bun sa placi pe cineva, nu?

| vladutz_7059 explică (pentru XxAlchoolicxX):

Doar atat ma va rog dau funda promit fie fata fie baiat puneti-va in locul meu daca puteti un sfat sa ma ajutete atat cer va rog mult

| XxAlchoolicxX a răspuns:

Daca o vezi.incearca sa comunici cu ea...ca orcine, si nu incepe cu astea " ce faci papusa sau cv de genu" personal cred ca asteas prostii.dar e personala parerea. apropiete de ea si incepe sa vorbiti normal, iar dupa mai vezi tucum faci Bafta!