| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog spuneți-mi cum să-mi prin părul în noaptea de Înviere ca să nu-mi dea foc cineva la păr - cu lumânarea? Sunt tunsă în scări. - mai sunt unele cazuri când unii nu sunt atenți și te trezești că ai părul ars. - vă rog ajutați-mă. - fundă la cine îmi dă cele mai bune idei. - mulțumesc. - scuzați dacă am greșit categoria!

7 răspunsuri:
| DyaLove a răspuns:

Fa-ti si tu un coc happy

| AdonnAdonnis a răspuns:

Faci un coc dupa aia dal cu fixati mult o sa te ajute

| NevastuicAaA a răspuns (pentru AdonnAdonnis):

O sa o ajute sa arda mai bine nu? Iti dai seama ca fixativul e inflamabil, nu?

| Triixiie a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Oricum, eu nici nu mă dădeam cu fixativ! rolling on the floor)

| AdonnAdonnis a răspuns:

Fa-ti un coc sus si oune fixativ

| Balubell a răspuns:

Fa un coc si pune fixativ k numa bine apoi daca se apropie careva cu lumanarea iti explodeaza capu'. Bune sfaturi.Tztzt! Funda?smug

| VişinăAmară a răspuns:

Pai incearca sa ti'l prinzi sus cu o clama si asa nu va avea nimeni cum sa ti'l arda happy in plus arata foarte dragut. funda?