| Clizz a întrebat:

Va rog spuneti-mi! Eu vreau sa fac naveta, liceul este la Negresti si eu locuiesc in Rasboieni! Va rog frumos! Ajutati-ma cu o cale de transport, nu vreau sa stau la camin!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca am inteles. Daca faci naveta care e problema? In astfel de cazuri nu exista prea multe alternative de transport in afara de microbuz(de multe ori nici ala), deci trebuie sa te multumesti cu ce ai.Care Rasboieni? Din Iasi? Numele liceului mentionat nu apare nicaieri.

Iar ca fapt divers la camin e cat se poate de ok si e benefic pentru tine, te maturizezi un pic mai repede. Daca vrei sa dai la facultate, inevitabil vei ajunge tot la camin sau in chirie.