| Ilinca21 a întrebat:

Va rog spuneti-mi statusuri interesante!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"I'll do my dreaming with my eyes wide open, and I'll do my looking back with my eyes closed"

We all have our own life to pursue, our own cand of dream to be weaving. And we all have some power to make wishes come true, as long as we keep believing.

I like dreams of the future better than the history of the past.

Stiu ca exista un singur suflet, rasfrânt în mii de atitudini trecatoare.
Mircea Eliade

E preferabil sa iubesti un geniu, decât capodoperele unui mediocru.
Mircea Eliade
Lumina nu vine din lumina, ci din întuneric.
Mircea Eliade

Viata poate fi transfigurata printr-o experienta sacramentala.
Mircea Eliade
Lucrurile pe care le spui des si sincer, le uiti repede.
Mircea Eliade

Rareori cred ca se degradeaza mai penibil un barbat ca într-o criza absurda de gelozie.
Mircea Eliade

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Si ce primesc? Sper ca dai o fundahappy...Pai este acesta foarte frumos.Fa ceea de poti, Cu ceea ce aci, Acolo unde esti! FUNDA puppy dog eyes