| maryngeorge a întrebat:

Va rogg ajutati-ma cu ceva daca stiti ceva vreun sait sau vreo metoda macar sfaturi
Am o prietena care are diabet si nu poate face nicio operatie si azi a aflat ca are leucemie si are maxim 2 ani de trait fata are 16 ani spuneti-mi si mie stiti vreun caz asemanator in care a scapat sau daca stiti vreun sait ceva unde ma pot documenta sau unde se poate duce va rog

5 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Pff sad. Imi pare rau, sincer. Fi alaturi de ea orice s`ar intampla! Nu o lasa singura. fi`i prietena sad. Sper sa o ajute Dumnezeu sa treaca si peste greutatea asta. big hug sad

Răspuns utilizator avertizat
| Chryssuu a răspuns:

Saraca de eaa`sadsad Sper sa o ajute Bunul Dumnezeu sa se faca bineesad Si uh fii o prietena buna buna si fii alaturi de ea in orce clipaastraight face Si fa`i sperante de vindecare.:*:* Sa te rogi pentru ea impreuna cu alte prietenehappy Sa imi zici daca este mai bineewinking ok?

| maryngeorge explică:

Nici in londra nici in america nu se poate face nimic cryingcryingcrying

| adele24 a răspuns:

Cancerul este o boala nemiloasa si cred ca stim cu totii ca nu multi au scapat. Insa, sunt cativa oameni care s-au luptat si au reusit. Important e sa nu iti pierzi speranta ( asta merge intotdeauna ), sa urmezi orice tratament este nevoie si sa crezi. Sa crezi in vindecare. Sper din tot sufletul sa se numere si prietena ta printre cei care au invins cancerul si sper ca tu sa o ajuti. Roaga-te, impreuna cu cei dragi ei pentru ea. happy