| JustACuriosPerson a întrebat:

Va Rogg sa ma ajutati!

Ce trebuie sa fac pentru. a (am card de memorie la tel.)putea vedea ce am pe card cand e in telefon. Imi apare ca este conectat si imi apare si memoria externa...dar nu imi apare continutul (muzica, imagini, videoclipuri,...)?

Ce trebuie facut? FUNDITA!

1 răspuns:
| BlackBi a răspuns:

Scoate cardul din telefon si sufla in locul in care il bagi, poate este praf si nu il poate citi. Daca nu merge, incearca sa bagi cardul unei prietene in telefonul tau sa vezi daca il citeste. Daca il citeste inseamna ca telefonul e bun si cardul tau e de vina, daca nu il citeste inseamna ca are telefonul tau si trebuie dus la reparat. dar pana sa duci telefonul la reparat, fa ce ti.am spus eu mai sus. ^^