| JustACuriosPerson a întrebat:

Ajutoorr!

De ce nu imi apare continutul(poze, muzica, videoclipuri...) cardului de memorie al telefonului meu? Dar imi apare memoria cardului si ca este conectat.
Ce trebuie facut?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| SheWasHere a răspuns:

Daca ai spune ce model de telefon ai, ar fi de mare ajutor.
Asa, din propria experienta, presupun ca probabil in fiecare fisier (spre exemplu, cel de muzica) ai trei partitii, toate, telefon si card. Proabil tu esti pe "telefon", si de aceea nu au cum sa apara celelalte melodii.

Repet, daca ai mentiona modelul telefonului... mi-ar fi mai usor sa te ajut.

| anutzaEu a răspuns:

Poate memoria cardului este plina.

| JustACuriosPerson explică (pentru anutzaEu):

Memoria nu este plina...12%

| anaa5 a răspuns:

Este posibil sa aiba virusi! incearca sa il mai scoti. sa il bagi din nou un telefon. daca pana la urma nu merge dai o reformatare! eu te sfatuiesc sa mergi la un magazin gen Orange, Cosmote, VOdafon depinde in ce retea esti. iti vor spune mai multe cei de acolo. sper sa rezolvi! te pup! funda?