| diana_6879 a întrebat:

Va roggggggg foarter mult sa ma ajutati. help plzzzzzzz. am o mare problema. am stors cosurile si am ramas plina cu bubite si cu semne rosii pe fata. fa roggggg mult sa ma ajutati cu tratamente si remedii. nu pot sa merg la dermatolog pentru ca situatia financiara nu imi permite. vaaa roggggggggg mult sa ma ajutati va rogggg. dau fundoaie si voturi si raspunsuri inapoi celor care ma ajuta. va rogg mult sa ma ajutati. fundoaie+vot plzzzzzzhelp

Răspuns Câştigător
| gabitsa_8707 a răspuns:

sad
urat asa mia recomandat cineva.straight face nu mai srtiu cine, cred ca o vecina, sa imi puyn inturn castronel un ou (cu totutl) si cu malai laughing stiu ca suna stupid.asa si m-am dat pe fata si am stat cu el p fata pana mi sa uscat si simteam ca imi strange pielea! dupa ce mi l-am dat jos aveam fata fina [asta pentru cosurile negre ] si date cu crema de galbenele thinking e f buna sau cu glicerina

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa te dai cu spirt si sa le lasi in pace, nu le mai sacai, mai poti sa te dai si cu nidoflor, dupa ce te dai cu spirt, sper sa mearga, la mine a mers.